27 Kasım 2015 Cuma

Yaşaması mucize olan hamile kadının fotoğrafındaki sır

Yaşaması mucize olan hamile kadının fotoğrafındaki sır

Brigette ve Chris Honey, üç erkek çocukları olan mutlu ailelerine ikiz bebeklerinin de katılmasını heyecanla bekliyorlardı. Ancak hamilelikte küçük bir sorun vardı.
****************************************************
Hastaneye doğum için gittiğinde kan basıncı, kalp atış hızla düşmeye başladı. İkiz bebekler Abby ve Austin doğduktan sonra anne Brigette’e amniyon sıvı embolisi teşhisli hastalık ile karşı karşıya kaldı. Bu hastalık doğum esnasında karşılaşılabilecek en riskli ve tedavi edilmesi en güç durum olarak belirtiliyor. Malesef annenin kurtulma imkanı yüzde 20’ydi.

Chris, doğumdan sonra yaşadığı şeyleri şöyle anlatıyor: “Merdivenleri çıktım, bir hemşire beni karşıladı. Bir oda gösterdi ve orada kalmamı istedi. Durumu açıkladığında kalbim yerinden fırlayacak gibiydi”

Chris’in dünyası adeta başına yıkılmıştı. Beş tane çocuğun annesiz büyüyecekleri düşüncesi onu kahrediyordu. Chris bu düşünceler içerisindeyken Brigitte iç kanaması nedeniyle iki ameliyat daha olması gerekiyordu. Chris, Facebook’ta karısı Brigitte için bir sayfa açtı. Kısa süre içinde Facebook sayfasında bir çok destek mesajları aldı.

Sonra birden bire Brigitte’in hamilelik esnasında çektirdiği fotoğraf ilgisini çekti. Resimde Brigitte karnını tutmaktaydı. Başının etrafına baktığında ise gözlerine inanamadı. Başının üzerinde Hale şeklinde bir ışık parlıyordu. Chris bu resmi gördüğü andan itibaren karısının melekler tarafından korunduğuna inandı. Bu süre içinde doktorlar Brigitte’i kurtarmak için çaba sarfediyorlardı ve mucizevi bir şekilde ameliyatları son derece başarılı geçti. Hatta Brigitte’in bu kadar çabuk iyileşmesine onlarda  inanamadılar. Fakat kocası Chris iyi haberler alacağını çoktan içinde hissetmişti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder